Yhteystiedot

Henkilöstö

Ota yhteyttä paikalliseen Pintamestariisi! Päätoimipaikan yhteys- ja laskutustiedot oikealla. Ota yhteyttä sähköisesti.

Uusimaa, Pirkanmaa ja Kanta-Häme
Rauno Rautalin, 040-9052648, rauno.rautalin@pintamestarit.fi
 
Pääkaupunkiseutu
Olli Blomberg, 040-8430835, olli.blomberg@pintamestarit.fi
 
Pohjois-Pohjanmaa ja Lappi
Kimmo Heinikoski, 0400-969939, kimmo.heinikoski@pintamestarit.fi
 
Keski-Suomi
Jaakko Immonen, 045-1475846, jaakko.immonen@pintamestarit.fi
 
Satakunta ja Varsinais-Suomi
Sami Haapala, 043-2110153, sami.haapala@pintamestarit.fi 
 
Kainuu, Pohjois- ja Etelä-Savo
Mika Martiskainen, 050-3537194, mika.martiskainen@pintamestarit.fi
 
Pohjanmaa, Etelä-Pohjanmaa ja Keski-Pohjanmaa
Marko Myllymäki, 0400-756520, marko.myllymaki@pintamestarit.fi 
Ari-Pekka Saarela, 044-2942446, ari-pekka.saarela@pintamestarit.fi
 
 

Hallinto

Toimitusjohtaja:
Jaakko Rekilä, 041-4439252, jaakko.rekila@pintamestarit.fi


Pohjolan Pintamestarit Oy

Y-tunnus 1593862-4

Päätoimipaikka:
Naavakuja 4 
FI-90820 OULU

info@pintamestarit.fi

+358 (0)400 993000

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite: 003715938624
Operaattori:
SÄÄSTÖPANKKIEN KESKUSPANKKI 
Operaattorin välittäjätunnus: ITELFIHH

Paperiset laskut:
Pohjolan Pintamestarit Oy
C/O Esmo Economia Oy
Hallituskatu 11 A 2-4 
90100 OULU