Kuinka voimme
auttaa?

Alueelliset
yhteystiedot

Hallinto
Uusimaa

Kimmo Heinikoski

Myynti taloyhtiöt ja työnjohto

p. 0400 969 939

kimmo.heinikoski@pintamestarit.fi

Rauno Rautalin

Myynti taloyhtiöt

p. 040 905 2648

rauno.rautalin@pintamestarit.fi

Tero Porras

Myynti omakotitalot

p. 040 132 4308

tero.porras@pintamestarit.fi

Pohjois-Pohjanmaa

Pentti Alajoki

Omakotitalot (Oulun pohjoispuoli)

p. 040 1324 304

pentti.alajoki@pintamestarit.fi

Paul Punkeri

Omakotitalot (Oulun eteläpuoli)

p. 040 132 4302

paul.punkeri@pintamestarit.fi

Pirkanmaa ja Kanta-Häme
Pohjanmaa

Marko Myllymäki

Myynti taloyhtiöt

p. 0400 756 520

marko.myllymaki@pintamestarit.fi

Mika Mäkelä

Myynti omakotitalot

p. 040 480 9900

mika.makela@pintamestarit.fi

Keski- ja Etelä-Pohjanmaa

Mika Mäkelä

Myynti taloyhtiöt ja omakotitalot (Etelä-Pohjanmaa)

p. 040 480 9900

mika.makela@pintamestarit.fi

Paul Punkeri

Myynti omakotitalot (Keski-Pohjanmaa)

p. 040 132 4302

paul.punkeri@pintamestarit.fi

Marko Myllymäki

Työnjohto ja taloyhtiömyynti (Keski-Pohjanmaa)

p. 0400 756 520

marko.myllymaki@pintamestarit.fi

Satakunta ja Varsinais-Suomi
Lappi

Sami Haapala

Myynti taloyhtiöt ja omakotitalot

p. 043 211 0153

sami.haapala@pintamestarit.fi

Keski-Suomi
Kainuu ja Pohjois-Karjala + Iisalmen seutu

Teemu Lindqvist

Myynti taloyhtiöt ja omakotitalot

p. 040 132 4305

teemu.lindqvist@pintamestarit.fi

Pohjois- ja Etelä-Savo

Kimmo Heinikoski

Myynti taloyhtiöt

p. 0400 969 939

kimmo.heinikoski@pintamestarit.fi

Lauri Vuorisalo

Myynti omakotitalot

p. 040 132 4306

lauri.vuorisalo@pintamestarit.fi

Kymenlaakso, Etelä-Karjala ja Päijät-Häme

Kimmo Heinikoski

Myynti taloyhtiöt

p. 0400 969 939

kimmo.heinikoski@pintamestarit.fi

Jouni Pursiainen

Myynti omakotitalot

p. 040 132 4307

jouni.pursiainen@pintamestarit.fi

Sami Niinimäki

Urakointi / työnjohto

p. 0400 554 580

sami.niinimaki@pintamestarit.fi

Jätäsoittopyyntö

Mietityttääkö katon kunto talven jälkeen?

Tilaa veloitukseton arviokäynti tai pyydä tarjous!

Tilaa KUNTOKARTOITUS

Lähetä
viesti!