Kuinka voimme
auttaa?

Alueelliset
yhteystiedot

Uusimaa

Jari Orava

Myynti Helsinki, Espoo ja Länsi-Uusimaa

p. 040 1620 099

jari.orava@pintamestarit.fi

Kimmo Heinikoski

Myynti Vantaa, Keski- ja Itä-Uusimaa

p. 0400 969 939

kimmo.heinikoski@pintamestarit.fi

Pirkanmaa ja Kanta-Häme

Jarkko Palo

Työnjohto ja myynti

p. 03 433 1180

jarkko.palo@pintamestarit.fi

Pohjois-Pohjanmaa ja Lappi

Kimmo Heinikoski

Työnjohto ja myynti

p. 0400 969 939

kimmo.heinikoski@pintamestarit.fi

Pohjanmaa ja Keski-Pohjanmaa

Ari-Pekka Saarela

Työnjohto ja myynti

p. 06 5578 780

ari-pekka.saarela@pintamestarit.fi

Jouko Karttunen

Myynti kuluttajat

p. 040 1324 302

jouko.karttunen@pintamestarit.fi

Etelä-Pohjanmaa
Keski-Suomi

Jesse Lähteinen

Työnjohto ja myynti

p. 040 655 0552

jesse.lahteinen@pintamestarit.fi

Kymenlaakso, Etelä-Karjala ja Päijät-Häme

Sami Niinimäki

Työnjohto ja myynti

p. 05 4207 1210

sami.niinimaki@pintamestarit.fi

Pohjois- ja Etelä-Savo, Pohjois-Karjala ja Kainuu

Arto Oksanen

Työnjohto ja myynti

p. ‎017 821 000

arto.oksanen@pintamestarit.fi

Varsinais-Suomi ja Satakunta

Marko Myllymäki

Työnjohto ja myynti

p. 02 720 000

marko.myllymaki@pintamestarit.fi

Hallinto

Jätäsoittopyyntö

Milloin olet viimeksi käynyt katolla?Kevät on paras ajankohta tarkistaa katon kunto

Tilaa veloitukseton arviokäynti tai pyydä tarjous!

Tilaa KUNTOKARTOITUS

Lähetä
viesti!